Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Робимо короткі канікули максимально змістовними

5 ідей для осінніх та весняних канікул

Організуємо літні канікули: направляємо енергію в правильне русло

5 ідей для того, щоб літні канікули стали етапом розвитку в житті дитини

Довгоочікувані канікули - радість і одночасно нові турботи для батьків. Є ситуації, коли всій сім'ї випадає залишитися вдома. Тоді мама і тато змушені вигадувати, чим розважити своє чадо. Активний відпочинок або розвиваючі курси, спортивні ігри або читання книг - вибір залежить виключно від самої дитини, її характеру, уподобань та інтересів.

Робимо короткі канікули максимально змістовними

Чим зайнятися на канікулах школяреві, якщо вони короткі? Осінній та весняний час, який дається дітям, щоб вони відпочили від парт і підручників, важливо провести з максимальною користю. Це шанс побачитися з бабусею (якщо вона живе в іншому місті), подихати свіжим повітрям, організувати культурне дозвілля.

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Знаючи дати канікул, можна взяти невелику відпустку комусь із батьків (в ідеалі - обом, але в нинішніх реаліях це складно) і відправитися в невелику подорож по найкрасивішим і цікавим місцях України. Якщо передбачається перебування в місті без виїздів на природу, важливо скласти грамотний розпорядок дня, який допоможе дисциплінувати дитину. Адже у неї буде велика спокуса поспати довше або витратити весь день на гру на планшеті. Важливо привернути увагу школяра чимось цікавим: захоплюючим завданням-квестом, головоломкою, настільною грою, прогулянкою по місцевих визначних пам'ятках.

5 ідей для осінніх та весняних канікул

  1. Придумайте цікаву тему, під знаком якої пройдуть канікулярні дні. Це може бути, наприклад, піратський тиждень. Відвідайте відповідні кіносеанси, влаштуйте костюмовану вечірку-конкурс з однокласниками, вивчіть будову піратських кораблів, склейте модель судна, прочитайте роман про піратські скарби. З дівчатками реалізуйте ідеї, присвячені творчості. Скажімо, не пожалкуйте кілька днів на вивчення основ живопису, рушайте на пленер, в музей. Варіантів безліч, фантазуйте, відштовхуючись від інтересів дитини.
  2. Перетворіть канікули в калейдоскоп пригод. Нехай один день буде присвячений тривалій прогулянці по парках міста. Другий - читанню в незвичайних умовах: зараз повсюдно поширені клуби за інтересами, інтерактивні бібліотеки і коворкінг. Третій - закупівлі продуктів і приготуванню «кіношного» смачненького. Четвертий - незвичайній екскурсії.
  3. Спробуйте привчити дітей піклуватися про себе і ближніх. Ідея не цікава. Як це взяти тварину на кілька днів ??? Нехай приготує сніданок для себе або навіть для всієї родини. Можна попросити дитину допомогти зробити щось по дому або, наприклад, зробити подарунок своїми руками для одного. Варіантів безліч... Організуйте невелику «революцію» в кімнаті школяра. Разом з ним поновіть меблі (пофарбуйте, створіть оригінальний розпис), перегляньте іграшки та книжки, непотрібне віддайте дитячому будинку. Такі справи, суміщені з розвагою, розвивають раціональне мислення, навчають навичкам організації життєвого простору.
  4. Поставте запитання «чим зайняти дітей на канікулах?» не за день до їх старту, а за кілька місяців до початку перерви в навчанні. Це дасть можливість максимально підготуватися, організувати щось по-справжньому захоплююче і цікаве. Наприклад, можна купити путівки в іншу країну. Осінні і весняні канікули підійдуть для подорожей до моря (скажімо, в Єгипет). Туроператор Coral Travel пропонує поїздки в кращі готелі, де впроваджено концепцію сімейного відпочинку Coral Family. Вона спрямована на те, щоб відпочинок з дітьми був корисним і цікавим. У готелях, де працює вищезгадана система, працюють професійні педагоги та аніматори, під наглядом яких діти набудуть нові знання. Розвиток юних туристів і їх безпека - основні принципи Coral Family. 

Організуємо літні канікули: направляємо енергію в правильне русло

Чим зайняти дитину на канікулах влітку? Питання, який неминуче постає перед усіма батьками школярів. За три літніх місяці діти роблять значний стрибок у розвитку, закріплюють наявні навички і освоюють нові. Літній відпочинок - важливий етап в емоційному і фізичному розвитку хлопчиків і дівчаток. Тому треба організувати різноманітне проведення часу, скласти розклад заходів, поїздок, екскурсій, візитів до родичів і таке інше.

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Плануючи, чим дитині зайнятися на канікулах, обов'язково поцікавтеся її бажаннями. Звичайно, часто всі мрії впираються в фінансові можливості родини. Але при раціональному плануванні і в такому випадку є шанс купити найкращі тури. Зокрема, ви можете заздалегідь забронювати путівку. Інформація про ранньому бронюванні, вигідних умовах покупки турів є на сайті coraltravel.ua і coralfamily.ua.

Якщо ж спланувати спільну відпустку не виходить, у нас в блозі є море ідей, чим зайняти дитину під час літніх канікул в місті або на дачі.

5 ідей для того, щоб літні канікули стали етапом розвитку в житті дитини

  • Якщо в сім'ї кілька дітей, оголосіть конкурс. Не важливо, якої він буде тематики і спрямованості. Змагальний момент дуже мотивує хлопців, підштовхує до пошуку нових ідей і розвитку. Головне - спрямувати енергію хлопчиків і дівчаток в правильне русло. Внесіть елемент гри в такі нудні заняття, як робота на городі або по дому, читання серйозних книг і так далі. Обов'язково пообіцяйте винагороду всім учасникам змагань!
  • Дайте школяреві можливість самостійно розвиватися. Якщо дитина проявляє таланти до мов, відправте її у відповідний табір або на навчання в літній школі іноземних мов. Тут також важлива мотивація, щоб не перегнути палицю, не перетворити канікули в навчальну рутину.
  • Хороший вихід для працюючих влітку батьків - денні табори. Звичайно, непогано б, щоб тато і мама по черзі брали відпустку і проводили час з дітьми. Але на той період, коли обидва не можуть відірватися від роботи, денний табір - оптимальний варіант. Там дитина буде під наглядом, побуває на цікавих екскурсіях, візьме участь в пізнавальних заходах.
  • Скооперуйтеся з друзями, у яких є діти приблизно такого ж віку, як ваша дитина. Це дозволить урізноманітнити літні канікули. Наприклад, можна на кілька тижнів відправити школярів на відпочинок з вашими друзями, а потім підмінити їх.

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Обов'язково відвезіть дітей до моря. Це не тільки зробить їх невимовно щасливими, але і зміцнить імунітет школярів. Доведено багаторічним батьківським досвідом: морське повітря забезпечує надійний захист від ГРВІ, ГРЗ, грипу в холодні місяці, істотно підвищує опірність дитячого організму вірусам і бактеріям.

Чим зайняти дитину на канікулах: 10 небанальних ідей

Організувати веселі канікули цілком реально. При зваженому підході фінансові витрати можна максимально оптимізувати. Що стосується користі грамотно спланованого часу для дитини, то її складно переоцінити.

Професіонали Coral Travel подбають про те, щоб вартість путівок була прийнятною. А відпочинок пройшов під гаслом «Свобода бути разом» і кожен з членів сім'ї займався тим, що йому цікаво.

Поїздка на курорти Єгипту, Туреччини, Таїланду або ОАЕ перетвориться в захоплюючу пригоду для юного мандрівника. Маленькі туристи оздоровляться, навчаться пірнати і плавати, побачать пам'ятки і екзотичних тварин.

Робимо короткі канікули максимально змістовними

5 ідей для осінніх та весняних канікул

Організуємо літні канікули: на...

5/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Seven Seas Hotel Life
Сіде
Otium Family Eco Club
Otium Family Eco Club
Сіде
Seven Seas Hotel Blue
Seven Seas Hotel Blue
Сіде
Ali Bey Resort
Ali Bey Resort
Сіде
Ali Bey Park
Ali Bey Park
Схожі статті