Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Дитячі маршрути Антальї

Дитячі маршрути Антальї

Туреччина — приваблива та комфортна країна для сімейного відпочинку. Тут створені всі умови, аби насолоджуватися життям, навіть не виходячи за територію готелів. Проте, якщо ви відпочиваєте в Антальї, є сенс на пару днів відмовитися від пляжного релаксу та поринути в незабутню атмосферу старовинного міста. В Антальї вдало поєднуються пам’ятки історії та стародавні будівлі з сучасними центрами відпочинку та розваг. Тож цікаво тут буде як малюкам, так і більш дорослим допитливим дітям. Важливо лише правильно та вдало спланувати маршрут, враховуючи вік та інтереси дитини. Малюків не варто брати до музеїв та на багаточасові пішохідні прогулянки, для них заплануйте відвідання Акваріуму, аквапарку, зоопарку та парку атракціонів.

Калеїчи та парк атракціонів

Якщо ви в Антальї вперше, то знайомство з нею варто розпочати з району Калеїчи — серця міста, що зберігає дух минулих століть. Поблукати вузенькими вуличками та зануритися в торговельні ряди, проїхатися бруківками в кінному екіпажі чи милуватися прадавніми будівлями через вікно трамвая — нудно не буде ні дітям, ні дорослим. Мінарети, Годинникова вежа, арка Адріана, вечірнє шоу співаючих фонтанів — головні атрибути Калеїчи. З дітьми шкільного віку варто побувати на вулиці Ататюрка, завітати до археологічного музею, музею морської біології. Ввечері можна пірнути в різнобарвні обійми парку атракціонів Aktur Park: веселощі та екстремальні пригоди забезпечать незабутні години розваг.

Підводний світ

Цей маршрут підходить для дітей будь-якого віку й не залишить байдужими дорослих. Поринути у світ морських глибин радимо в Акваріумі. Сконструйований спеціальний підводний тунель дозволяє поглянути на мешканців під іншим кутом: вони снуватимуть над головою, наче птахи. Також на території Акваріуму є «Дикий парк» з тропічним лісом, невеличкою пустелею та печерою. Тут мешкають екзотичні тварини.

Незабутні враження дітлахам подарує дельфінарій. Шоу дельфінів проходить два рази щодня. Завершити знайомство зі світом моря та океану пропонуємо в аквапарку. Зануритися в атмосферу водних розваг із головою можна у Aqualand, де розташований дельфінарій, або у Depark в районі Лара.

Паркова насолода

Що може бути кращим за цікаву прогулянку в затишному парку під час літньої спеки? В Антальї є багато парків, де не будуть сумувати діти. Вранці радимо завітати до парку мініатюр та відчути себе Гулівером в країні Ліліпутії. Перед очима, як на долонi, розкинуться макети найвизначніших місць Туреччини. Кожний макет — точна копія, зменшена в декілька разів. Це дивовижна можливість познайомитися з країною всього за кілька годин.

Далі маршрут веде в зоопарк. Розташований в районі Кепез анталійський зоопарк приємно здивує і дорослих. Тут немає звичних вольєрів та кліток, зоопарк представляє собою невеличкий лісовий парк, де тварини проживають в умовах, близьких до природних. Завершити прогулянку можна в незвичній скляній піраміді — це парк Cam Piramit з різноманітними виставками та кіноалеєю.

Туреччина — приваблива та комфортна країна для сімейного відпочинку. Тут створені всі умови, аби насолоджуватися життям, навіть не виходячи за територію готелів. Проте, якщо ви відпочиваєте в Антальї, є сенс на пару...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Аланья
Eftalia Aqua Resort
Eftalia Aqua Resort
Аланья
Eftalia Ocean
Eftalia Ocean
Аланья
Eftalia Village Hotel
Eftalia Village Hotel
Кемер
Champion Holiday Village
Champion Holiday Village
Схожі статті