Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей

Сучасні батьки не бояться подорожувати з дітьми. Багато беруть із собою у відпустку за кордон навіть карапузів. Покоління наших прабабусь і бабусь часто ставиться до цього негативно. Мовляв, для дитини сама дорога - це вже стрес, не кажучи про зміну клімату та звичних умов. Та й взагалі маленькі діти нічого не запам'ятовують і не розуміють в поїздках. Але чи так це насправді? Це питання фахівці Sun Family Club задали дитячим психологам та педагогам. Виявляється, подорожі відіграють велику роль у вихованні та розвитку дітей.

Користь чи шкода: а що більше?

Педагоги і психологи солідарні в думці: навіть найбільш ранні поїздки приносять більше користі, ніж шкоди. Якщо подорож грамотно спланована і підготовлена, а батьки врахували всі особливості відпочинку з малюком - турбуватися немає приводу. Навпаки, дослідження показують, що ті дітки, яких батьки брали з собою в подорожі, краще адаптувалися в суспільстві, у них більш гнучка психіка і добре розвинене мислення. Навіть не дуже далекі поїздки, скажімо в найближче село або в сусіднє місто, будуть позитивно впливати на розвиток і навчання малюків. 

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей.

 • Розширюється дитячий кругозір

  Чим більше дитина бачить країн, міст, різноманітних картинок, тим ширше стає її кругозір. Як кажуть педагоги, жодна енциклопедія, урок або перегляд корисних телепередач не здатні дати малюкові стільки, скільки одна туристична поїздка. Адже вивчати географію найкраще, коли дитина вживу бачить, що таке річка, озеро, чим відрізняється море та як виглядають гори.

 • Психічний розвиток

  Ще один величезний плюс дитячих подорожей - вони позитивно впливають на формування особистості дитини. Коли діти бачать світ навколо, вони краще адаптуються в суспільстві, розуміючи, що є різні країни, різні люди, культури, релігії.

  Також нові враження, незнайомі люди навколо, незрозумілі мови надають стрес дитячій психіці. Але, як кажуть психологи, це позитивний стрес, який стимулює розвиток нервової системи. Формуються нові нейронні зв'язки, що робить психіку більш гнучкою і адаптивною. Такі дітки комунікативні, легко пристосовуються до світу, більш позитивні і психічно витривалі.

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей

 • Поліпшується комунікабельність

  Чим більше дитина контактує з зовнішнім світом, тим краще розвиваються її комунікативні здібності. Малюки, які регулярно подорожують, раніше починають говорити, в старшому віці їм простіше навчитися виражати емоції, поповнюється словниковий запас.

  Крім того, саме в поїздках можна попрактикувати іноземні мови. В країні, мову якої вивчає дитина, вона постійно чутиме навколо вже знайомі і нові слова. Дитяча цікавість і необхідність допомагають засвоювати інформацію легше і швидше. Формуються зорові зв'язки: в якому місці і в якій ситуації звучали слова і мова.

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей

 • Фізичний розвиток

  Мами і тата, які подорожують всією сім'єю, помічають, як підростають їх дітки після відпустки. Зміна обстановки, фізичні навантаження, режим, гарне харчування, море і сонце - звичайно ж, позитивно впливають на розвиток дитини. Чим більше малюк контактує із зовнішнім світом, тим краще розвивається імунна система. Дитячий організм стає міцнішим і витривалішим.

 • Виховання

  Поїздки привносять безаперечний плюс в виховний процес. Вже з самого маленького віку діти запам'ятовують правила поведінки в громадських місцях, вчаться сидіти за столом, дотримуватися гігієни. Адже живий приклад дорослих - найкращий вихователь. Коли дитина бачить, як люди поводяться в транспорті, як сидять в ресторані або їдять виделкою і ложкою - формується правильне виховання і культура.

 • Спілкування з батьками

  Як не дивно, але про ці плюси спільних поїздок забувають багато. Але де, як не на відпочинку, вся сім'я проводить найцікавіші і приємні моменти. Постійне спілкування один з одним зміцнює сімейні відносини. Відчувати цілісність сім'ї особливо важливо для маленьких дітей: бачити, як всі піклуються одне про одного, як разом долають труднощі. Звичайне буденне життя, як правило, позбавлене таких незабутніх емоцій. Нехай дитина радіє новим пригодам з мамою і татом!

Як виховати успішну та щасливу дитину: роль подорожей

Переваг у спільних подорожах досить, щоб від них не відмовлятися. Однак їх буде набагато більше, якщо заздалегідь спланувати відпустку і довірити її професіоналам. Важливо правильно підібрати курорт, сімейний готель, щоб відпочинок був не тільки цікавий, але і комфортний. Бажаємо вам приємних спільних подорожей!

Сучасні батьки не бояться подорожувати з дітьми. Багато беруть із собою у відпустку за кордон навіть карапузів. Покоління наших прабабусь і бабусь часто ставиться до цього негативно. Мовляв, для дитини сама дорога - це...

5/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Шарм-ель-Шейх
Otium Family Amphoras Beach Resort
Otium Family Amphoras Beach Resort
Шарм-ель-Шейх
Shores Aloha
Shores Aloha
Фуджейра
Fairmont Fujairah
Fairmont Fujairah
Пунта Кана
Grand Palladium Bavaro Suites
Grand Palladium Bavaro Suites
Схожі статті