Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Користь морського відпочинку для дитини

Користь морського відпочинку для дитини

Подорож на море — це чудовий відпочинок для всієї родини, який не лише приємний та цікавий, а ще й надзвичайно корисний. Він дає можливість оздоровитись і запастися енергією на цілий рік. Морське повітря та солона вода добре діють на організм, особливо якщо він зростаючий. У солоній воді більш ніж 30 мінералів і мікроелементів, які позитивно впливають на стан здоров’я малюка. Давайте детальніше розглянемо корисні якості морської солі.

Очищення крові

Під час купання до шкіри малюка потрапляють іони морської солі. Вони покращуюсь роботу кісткового мозку, оновлюють кров, захищають від анемії та підвищують гемоглобін.

Покращення обміну речовин та зміцнення нервової системи

Морська сіль багата на йод, магній, кальцій, калій, сірку, бром. Ці мінерали-каталізатори покращують обмін речовин і роботу гормональної системи дитячого організму. А магній виводить надлишок рідини та знижує внутрішньочерепний тиск, який інколи підвищується навіть у маленької дитини і викликає в неї головний біль. Крім того, оздоровчий ефект морської солі тримається ще 3–4 тижні після відпочинку, тому що на шкірі малюка залишається так званий «соляний плащ».

Інтелектуальний розвиток та фізичне зростання

Морська вода та повітря сповна забезпечують організм дитини таким корисним і необхідним мінералом, як йод. Саме він потрібен для виробітку гормонів щитовидної залози, що відповідають за ріст малюка та його розумові здатності.

Забезпечення незамінними мікроелементами

Лише на морі можна поповнити дефіцит селену — мікроелемента, який захищає клітини дитини від зовнішніх факторів несприятливої екології. Особливо захисту потребують зовсім маленькі діти.

Профілактика астми та застуд

На морі немає озону, пилу та алергенів. Натомість у морському повітрі містяться часточки морської солі, яка оздоровлює верхні дихальні шляхи, бронхи та легені. Постійне купання в морській воді також є профілактикою гаймориту, запалення мигдалин. Пірнаючи та бовтаючись у воді, малюк мимоволі промиває носа розчином із йоду та солі.

Псаммотерапія

Лікування солоним нагрітим піском, яке також корисне для дитини. Потрапляючи на пляж, малюки не тільки купаються, вони будують піщані фортеці, риють канали, зариваються в ніжний пісок. Тож таким веселим та невимушеним чином вони приймають корисні для здоров’я процедури.

Загартовування тіла

Навіть якщо дитина не купається в морі, вона все одно отримує свою дозу оздоровлення. Коли малюк босоніж гуляє уздовж берега, він загартовується. Оскільки морська хвиля то напливає то відступає, його ніжки відчувають температурний контраст між водою та повітрям. До того ж мікрокристали, котрі проникають до шкіри малюка, стимулюють рефлекторні точки на його стопах, що пов’язані з усіма внутрішніми органами.

Чудовий настрій і позитив

Сонце, пляж та море не тільки оздоровлюють, а й просто покращуюсь настрій дитини, даруючи так званий гормон щастя.

Подорож на море — це чудовий відпочинок для всієї родини, який не лише приємний та цікавий, а ще й надзвичайно корисний. Він дає можливість оздоровитись і запастися енергією на цілий рік. Морське повітря та солона во...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Схожі статті