Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Мобільні додатки для подорожуючих із дітьми: що стане в нагоді?

Мобільні додатки для подорожуючих із дітьми: що стане в нагоді?

Здатність смартфона значно полегшити життя напевне оцінять батьки, що подорожують із дітьми за кордон. Завчасно завантажені спеціальні мобільні додатки для туристів дозволять не витрачати даремно час та сили на пошук необхідних установ чи побудову маршруту — декілька дотиків допоможуть швидко зорієнтуватися в схемах руху місцевого транспорту або викликати таксі.

Дитяче дозвілля

Вам не доведеться блукати незнайомим містом у пошуках дитячого розважального центру, парку атракціонів або інших цікавинок для дітлахів. Завантажуйте додаток Yuggler, що дозволить швидко знайти поруч розваги для вашої малечі. Встановлюйте фільтри, передивляйтесь варіанти згідно з віком і вподобаннями дитини. Доступні яскраві фото об'єктів, реальні відгуки та поради туристів, тож визначитися буде нескладно.

Бібліотека завжди з вами

Ви звикли читати дітлахам книжку на ніч, але не хочете брати з собою стос книжок? Покладіть до валізи дві-три улюблені, а решту завантажте в додаток Kindle та читайте з малечею без обмежень.

Орієнтація на місцевості

Офлайн-мапи знадобляться у випадку, коли під рукою немає паперової мапи, а інтернет недосяжний. Гарні відгуки набирають OsmAnd та MAPS.ME. AroundMe прийде на допомогу, коли треба терміново знайти поруч із вами медичні установи, заклади харчування, супермаркети, кінотеатри, автомобільні заправки тощо. Metro application або Яндекс.Метро допоможуть розібратися в схемах руху підземки.

Пересування з комфортом

Прогулянка з малечею затягнулася, діти стомлені й не хочуть їхати громадським транспортом? Або засиділися в гостях чи на якомусь заході? Встановіть додаток Uber та отримайте доступ до служби виклику таксі по всьому світу. Розраховуватись можна карткою, але майте на увазі, що ціни суттєво відрізняються в різних містах, тому перевіряйте вартість послуги, перш ніж підтверджувати виклик.

В аеропортах

Якщо вам із малечею доводиться довго очікувати вильоту в аеропорту, корисним стане GateGuru, що допоможе знайти всі потрібні крамнички, заклади харчування та інші необхідні місця, а додаток FlightAware повідомить вас про всі зміни в розкладі будь-якого аеропорту світу.

Погода під контролем

Під час відпочинку з дітьми не завадить точний прогноз погоди, особливо якщо ви плануєте тривалі подорожі або екскурсії. Встановіть WeatherPRO, який не просто повідомлятиме вам температуру та рівень опадів, а надасть окремі прогнози для відпочивальників на пляжі або для бажаючих покататися на лижах.

Найкращій гід у подорожі

Прагнете самостійно планувати маршрут відпочинку, відвідувати пам’ятки, музеї та інші цікаві місця? Triposo допоможе вам зробити відпочинок із малечею насиченим та дійсно захоплюючим. Переглядайте поради та інформацію, мапи та навіть прогноз погоди.

Для несподіваних випадків

Цікава розробка — додаток Flush — toilet finder, за допомогою якого ви зможете легко знайти найближчу вбиральню, що дуже зручно, коли з вами діти.

Здатність смартфона значно полегшити життя напевне оцінять батьки, що подорожують із дітьми за кордон. Завчасно завантажені спеціальні мобільні додатки для туристів дозволять не витрачати даремно час та сили на пош...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Кемер
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Сіде
Seven Seas Hotel Blue (ex. Otium Hotel Seven Seas)
Seven Seas Hotel Blue (ex. Otium Hotel Seven Seas)
Кемер
Champion Holiday Village
Champion Holiday Village
Схожі статті