Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Основні правила подорожей з дітьми

Основні правила подорожей з дітьми

Сімейний відпочинок з дитиною цікавий та насичений, особливо якщо подорож запланована за кордон. Незвичні сувеніри, враження від побаченого, веселі сімейні фото — лише незначна частина всіх тих приємних моментів, що залишаються після спільних поїздок. Проте багато батьків відмовляються від таких мандрівок через одну проблему — авіапереліт. Ми готові вас запевнити, що навіть час, проведений з дитиною в повітрі, може бути безтурботним.

Обираємо правильний рейс

Нічний рейс — ідеальний варіант, якщо передбачається тривалий переліт. У такому разі діти зазвичай якщо не весь час перельоту, то більшу його частину сплять. Також намагайтесь обирати прямі рейси. Хоча вони виходять дорожче, ніж з пересадкою, але значно полегшать ваш переліт з дитиною.

Що стосується авіакомпаній, то під час бронювання квитків доречно поцікавитися про дитячий сервіс. Багато світових авіакомпаній дбають про комфортний переліт батьків, забезпечуючи маленьких пасажирів цікавими іграшками, подарунками, особливим дитячим меню. Наприклад, авіакомпанія Emirates може похвалитися найкращим дитячим сервісом. Оточена увагою та комфортом дитина майже не помітить весь переліт.

Зліт і посадка

Зліт і посадка — найскладніші моменти перельоту не лише для дітей, але й для дорослих. Дискомфорт, викликаний зміною тиску, біль та закладання вух, носа надзвичайно складно переносять усі дітлахи. У такому разі варто проконсультуватися з педіатром стосовно спеціальних крапель та використовувати їх для полегшення симптомів. Немовлят у цей час краще тримати біля маминих грудей або дати соску.

Час на борту

Навряд чи комусь із пасажирів сподобається, якщо поряд невгамовна дитина буде без кінця капризувати й бігати салоном. До того ж під час польоту останнє категорично заборонено, тому варто потурбуватися, аби на борту літака дитина була чимось зайнята. Це може бути улюблена гра на планшеті або перегляд мультфільмів, розмальовка, пазли, нова іграшка, окрім «стрілялки» та пістолета для хлопчаків. До комплекту «домашніх» забав можуть додатися запропоновані сервісом авіакомпанії.

Необхідні речі з собою

Якщо ви подорожуєте з дитиною, обов’язково в окрему сумку підготуйте необхідні речі. Сюди входять:

  • комплект змінного одягу;
  • гігієнічні засоби — вологі та сухі серветки, антибактеріальні смужки;
  • медичні препарати, дозволені авіакомпанією для перевезення в салоні;
  • цукерки або льодяники, сухе печиво або сухофрукти;
  • пляшка чистої води без газу, суха суміш для немовлят;
  • невеличкий рушник.

Дитину нудить

Як правило, у малюків до року проблем із вестибулярним апаратом не спостерігається. Проте дітей старше року в літаку, особливо під час зміни висоти, часто нудить. У такому випадку спеціалісти радять пити чисту воду маленькими ковтками, смоктати кислі льодяники або шматочок лимону. Також перед польотом дитині можна дати спеціальний медичний засіб. Сьогодні є достатньо великий вибір безпечних та дієвих засобів. І про всякий випадок заздалегідь підготуйте гігієнічний пакет.

На завершення ще кілька порад. Якщо ви не забронювали завчасно місце, то на реєстрацію прийдіть у числі перших. Хоча пасажири з дітьми обслуговуються поза чергою, це правило працює не завжди. І завчасно домовтесь про їжу. Багато авіакомпаній не дозволяють брати на борт (або кристально перевіряють) «свої» харчі. Тому заздалегідь замовте дитяче меню та з’ясуйте всі особливості харчування на борту.

Сімейний відпочинок з дитиною цікавий та насичений, особливо якщо подорож запланована за кордон. Незвичні сувеніри, враження від побаченого, веселі сімейні фото — лише незначна частина всіх тих приємних моментів, ...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Кемер
Seven Seas Hotel Life
Seven Seas Hotel Life
Сіде
Otium Family Eco Club
Otium Family Eco Club
Сіде
Seven Seas Hotel Blue
Seven Seas Hotel Blue
Аланья
Eftalia Aqua Resort
Eftalia Aqua Resort
Схожі статті