Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком

Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком

Крім очевидних плюсів - тепла, достатку сонячного світла, овочів і фруктів, а також вільного часу у вигляді канікул і відпустки - у літа є один істотний недолік. Воно дуже швидко проходить, залишаючи про себе приємні спогади і легку гіркоту, тому що не вистачило часу з'їздити на море, побачити багато нового і цікавого. Не варто засмучуватися раніше часу: оксамитовий сезон має масу переваг, а особливо комфортним і вдалим може бути відпочинок з дитиною у вересні.

Які переваги такого відпочинку? По-перше, є ряд очевидних плюсів, які несе в собі цей перший, найніжніший, осінній місяць. Сімейний відпочинок у вересні принесе особливе задоволення завдяки:

  • помірним цінам на путівки. Пік сезону вже спав, і навіть найпопулярніші і статусні готелі пропонують приємні знижки на відпочинок у вересні з дітьми;
  • відсутності шаленої спеки. У липні-серпні пляж розжарюється, і кілька денних годин доводиться витрачати, ховаючись від виснажливо активного сонця під кондиціонером в номері. У вересні сонячні промені стають більш лагідними, погода - більш комфортною, а перебування на пляжі - особливо приємним. Крім того, м'яке тепло - відмінна умова для екскурсійних поїздок, прогулянок на яхті, шопінгу, розваг на свіжому повітрі з дітьми;
  • відсутності натовпів відпочиваючих на обраному курорті. Звичайно, цінителів осінніх відпусток чимало, але в порівнянні з піковими липнем і серпнем людей набагато менше. Це створює додатковий комфорт: не потрібно «полювати» за вільними лежаками біля басейну і на узбережжі, немає стовпотворіння в ресторані готелю, групи на екскурсіях не настільки великі, як в літні місяці.

Де відпочити з дитиною у вересні?

Поїхати на море з малюком - це не тільки обов'язковий відпускний ритуал і традиція. Цей вкрай важливий захід благотворно впливає на здоров'я, особливо в простудно-грипозний період пізньої осені і зими. Хоча б тиждень на морі (а краще два або 10 днів), і шанси уникнути болячок істотно підвищуються.

Яка країна підійде для приємною і корисною поїздки? Є кілька оптимальних варіантів для того, щоб сімейний відпочинок запам'ятався надовго і приніс виключно позитивні емоції.

Відпочинок з дітьми у вересні в Туреччині

Відмінні пляжі на середземноморському узбережжі і на березі Егейського моря, прекрасний сервіс, готелі, що пропонують чудові програми для сімей з дітьми різного віку. Час, проведений тут, запам'ятається кожному члену сім'ї! Секрет у тому, що існуючі програми відпочинку та розваг побудовані таким чином, щоб організувати цікаве дозвілля незалежно від того, юний турист поки ще толком не розмовляє або вже має підліткові інтереси.

Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком

Наприклад, в Туреччині є ряд готелів, в яких впроваджена система Coral Family. Зокрема, вони розташовані в Сіде, Кемері, Бодрумі, Аланії ... Як працює ця унікальна система? Вона побудована за таким принципом, щоб відпочинок був повноцінним для кожного члена сім'ї. Для цього організовані клуби для дітей різного віку (від малюків до підлітків). Тут юних туристів оточать особливою турботою, а також займуть вільний час змістовними розвагами. Крім того, в таких готелях є все необхідне: дитячі басейни, спеціальне меню для малюків в ресторанах, гірки, комфортний пляж, послуги няні, необхідні меблі в номері і в ресторані і багато-багато іншого.

Один із вдалих прикладів такої оптимальної для відпочинку готелі - Otium Eco Club в Сіде. Пляжі в цьому курортному містечку славляться особливим зручністю - пісок і дрібна галька, пологий вхід у воду. На початку осені, в оксамитовий сезон, пляжна життя тут буде приємною і безтурботною навіть в середині сонячного дня, адже пляжі готелів обладнані спеціальними навісами або парасольками.

За такою ж системою працюють такі турецькі готелі:

А ще в Туреччині є суттєва перевага для відпочинку з малюками. Тутешні мешканці, в тому числі обслуговуючий персонал, просто обожнюють діточок, оточують їх особливою турботою і щирою доброзичливістю.

Відпочинок з дітьми в вересні в Єгипті

Ця гостинна країна відкрита для туристів цілий рік! Але саме вересень - один з найбільш вдалих місяців для поїздки сюди. Літня спека вже спала, море тут завжди ласкаве і тепле, а досить сильних вітрів, як це буває взимку, наприклад в Хургаді, ще немає. Згадана раніше перевага у вигляді відсутності натовпів туристів з дітьми шкільного віку додає комфорту.

Відпочинок з дітьми в вересні: куди поїхати з малюком

А ще є відмінні можливості для екскурсійного туризму (яка допитлива дитина не мріє побачити єгипетські піраміди!). Є ще одна особливість, про яку скаже кожен тато чи мама, які вже встигли занурити своє чадо в Червоне море. Навіть сама боязка дитина, яка обережно ставиться до морських глибин, стає завзятим плавцем. Аж надто привабливий і яскравий тут підводний світ!

Готелі Єгипту, в яких працює система Coral Family:

Крім очевидних плюсів - тепла, достатку сонячного світла, овочів і фруктів, а також вільного часу у вигляді канікул і відпустки - у літа є один істотний недолік. Воно дуже швидко проходить, залишаючи про себе приємні спо...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Шарм-ель-Шейх
Otium Park Amphoras Blu Resort
Otium Park Amphoras Blu Resort
Схожі статті