Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Раннє бронювання - 2018 з Coral Travel

Раннє бронювання - 2018 з Coral Travel

Признайтесь, що хоча б раз опинялися в такій ситуації: поїхали у довгоочікувану літню відпустку, критично оцінили готель, в який потрапили, і з толікою горечі зрозуміли: он ті німці (поляки, англійці - потрібне підкреслити) обрали набагато більш комфортний варіант. І пляж у них, схоже, обладнаний краще, і територія з розкішною зеленню і квітниками, а ввечері з ресторану льется жива музика. Хочете так само? Є тільки один секрет - європейці бронюють 80% турів на відпустку заздалегідь, на вигідних умовах, які пропонують провідні туроператори.

Туроператор Coral Travel, лідер довіри українців, з листопада 2017 року також ще надає улюбленим мандрівникам можливість раннього бронювання - coraltravel.ua/hot-offers/early-booking-summer-2018. Для початку компанія запропонувала путівки в Грецію, Туреччину та Іспанію. З часом будуть відкриті й інші популярні напрямки: слідкувати за новинами!

Акція «Раннє бронювання – 2018»

  • Дати бронювання туру - до 31 березня 2018 року.
  • Знижки на проживання до 50%.
  • Зручна, гнучка схема оплати.
  • Гарантія ціни! Компанія гарантує, що якщо ціна на тур знизиться, то різниця буде повернута клієнтові. Ця перевага стосується абсолютно ВСІХ туристичних напрямків, які беруть участь в акції.

Раннє бронювання - 2018 з Coral Travel

Ще один важливий нюанс: вибираючи тури по акції «Раннє бронювання», уважно поставтеся до його параметрів: дат вильоту і повернення, кількості учасників подорожі, готелю, ретельно перевірте актуальність паспортних документів. Вносити зміни в бронь небажано.

Головна перевага завчасного планування відпочинку - це хвилююче передчуття і очікування. Погодьтеся, набагато простіше пережити холодну зиму, сльотаву весну з нестабільною погодою, коли в затишній місцині припасені путівки для всієї родини до моря, в красивий і комфортний готель!

Якщо ще залишилися сумніви, чи варто бронювати відпустку заздалегідь, включіть логіку. Найкращі готелі і пропозиції розкуповують заздалегідь. Те, що залишається незатребуваним в останній момент, може стати неприємним відкриттям і зіпсувати довгоочікувану сезонну подорож.

Підготуйте квиток в справжню літню казку ще взимку - плануйте подорожі з кращим туроператором України Coral Travel!

Признайтесь, що хоча б раз опинялися в такій ситуації: поїхали у довгоочікувану літню відпустку, критично оцінили готель, в який потрапили, і з толікою горечі зрозуміли: он ті німці (поляки, англійці - потрібне підкре...

5/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Схожі статті