Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Що взяти з собою на відпочинок з дітьми на природі

Що взяти з собою на відпочинок з дітьми на природі

Літо — пора довгоочікуваних канікул та відпусток. Проте якщо поїздка на море поки ще в планах, це не привід засиджуватися в задушливих приміщеннях. Сімейний відпочинок на природі — найкращий варіант проведення вихідних. Пікнік на березі річки, на затишній лісовій галявині або просто у найближчому парку подарують безліч приємних емоцій дорослим та дітям. Варто лише завчасно підготуватись. Сподіваємося, що наші поради, що взяти з собою на природу, допоможуть спланувати відпочинок.

Вода

Здивувалися, навіщо вода, якщо ми беремо достатньо напоїв? Чисту воду обов’язково потрібно взяти для миття рук та обличчя.

Засоби гігієни

На природі знадобляться вологі та сухі серветки, туалетний папір, посуд для їжі та напоїв. Не дозволяйте дітлахам усім разом пити з однієї пляшки та брати їжу брудними руками.

Підстилка, розкладні стільці

На природі після активних ігор захочеться відпочити під ласкавими променями сонця. Для більшого комфорту можна взяти невеличкий розкладний стіл та стільці.

Змінний одяг та взуття

Візьміть для дитини декілька змінних одежин та одну пару взуття. На природі часто трапляються непередбачувані обставини: під час бігу чи активної гри можуть розірватися штанці, забруднитися кофтинка, відірватися підошва. Обов’язково візьміть головний убір та плащик на випадок, якщо зіпсується погода.

Іграшки та спортивні знаряддя

Під час відпочинку на природі дітлахам потрібно запропонувати цікаві активні ігри, аби від нудьги вони не шукали небезпечних пригод. В компанії дівчаток чи хлопчаків однаково цікавою буде гра в м’яч, більш старшим дітлахам підійде бадмінтон. Малюків приваблять розмальовки, відерце з грабельками, мильні бульбашки.

Аптечка

За будь-яких умов, якщо ви відправляєтесь із дому з дитиною, під рукою завжди повинна бути аптечка із засобами першої допомоги. В обов’язковому списку — зеленка чи йод, перекис водню, бинт, лейкопластир, ватні диски, нашатирний спирт, адсорбент, антигістамінний, протиспазмовий та знеболюючий препарати. На природі знадобиться також спрей від комарів та сонцезахисний засіб. Якщо дитині потрібні ліки для щоденного використовування, не забудьте їх покласти в аптечку.

Фотоапарат чи камера

На природі трапляється багато цікавих моментів, які хочеться вiдобразити на фото та зберегти.

Впевнені, що тепер ваш відпочинок на природі буде приємним та корисним варіантом проведення сімейних вихідних. Насолоджуйтесь життям та незабутніми митями!

Літо — пора довгоочікуваних канікул та відпусток. Проте якщо поїздка на море поки ще в планах, це не привід засиджуватися в задушливих приміщеннях. Сімейний відпочинок на природі — найкращий варіант проведення в...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Кемер
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Кемер
Pirate's Beach Club
Pirate's Beach Club
Мармарис
Grand Yazici Club Turban
Grand Yazici Club Turban
Схожі статті