Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

В допомогу батькам: зручні засоби пересування для маленьких дітей на відпочинку

В допомогу батькам: зручні засоби пересування для маленьких дітей на відпочинку

Під час планування подорожі з маленькими дітками батькам слід подбати про зручні засоби пересування для малечі, особливо якщо передбачається цікава екскурсійна програма або будуть тривалі прогулянки пішки. Щоб не відмовляти собі в задоволенні оглянути різноманітні цікавинки за кордоном та не везти з собою громіздкий візок, можна обрати зручний дитячий «транспорт», що не займатиме багато місця в багажі та дозволить вам і дитині подорожувати з комфортом.

Слінг

Якщо ви вирушаєте в подорож з немовлям, у нагоді стане зручний, недорогий та простий у використанні слінг. За допомогою такого засобу можна переносити дітей від народження й до того віку, поки маля погоджується сидіти в ньому. Залежно від віку дитини можна обирати різні зручні положення: лежачі або сидячі, рівномірне навантаження на плечі та спину батьків не дозволить швидко втомитися. До того ж, вам не доведеться долати сходи та інші перешкоди з важкою коляскою або перейматися, як її скласти. Безперечно, оцінять переваги такої переноски годуючі мами, адже навіть у людному місці можна прикрити дитину краєм слінга. Обирайте зручну форму: слінг із кільцями, слінг-шарф або май-слінг.

Слінг-рюкзак

Для малечі у віці від 6 місяців можна обрати слінг-рюкзак, що ввібрав у себе всі найкращі риси слінга та рюкзака-переноски. Анатомічно правильна посадка дитини, легкість одягання для батьків, правильний розподіл навантаження на спину та плечі зроблять пересування з дитиною комфортним навіть за тривалих прогулянок.

Хіпсит

Широкий пояс та комфортне сидіння для малюка підійде дітлахам від півроку. Дуже простий та легкий у використанні пристрій дозволить мамі чи татові переносити рухливе маля, яке захоче іноді постояти, при цьому батьки не перевантажують спину та руки.

Рюкзак Piggyback Rider

Із новітнім винаходом Piggyback Rider батьки можуть не відмовляти собі в задоволенні відвідати пішохідні екскурсії або пройтися пішки з дитиною. Рюкзак складається з лямок, що вдягає на плечі дорослий, підставки для ніг маляти, ременів безпеки та зручних ручок, за які дитина тримається під час руху. Переносити таким чином можна дітлахів, старших за 2,5 роки. Конструкція виглядає дещо дивно, проте дітям дуже подобається подорожувати в Piggyback Rider, маючи змогу оглянути стільки цікавого і не втомитися.

Візочок-тростина

Легкий та зручний, візочок-тростина для подорожей легко складається, займає мало місця та важить не більше кількох кілограмів. Якщо ви плануєте гуляти відносно рівними дорогами, візочок стане вашим гарним помічником. Такий транспорт підійде малятам від півроку, ви зможете брати візочок із собою до салону літака.

Під час планування подорожі з маленькими дітками батькам слід подбати про зручні засоби пересування для малечі, особливо якщо передбачається цікава екскурсійна програма або будуть тривалі прогулянки пішки. Щоб не в...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Кемер
Seven Seas Hotel Life
Seven Seas Hotel Life
Сіде
Seven Seas Hotel Blue
Seven Seas Hotel Blue
Аланья
Eftalia Ocean
Eftalia Ocean
Схожі статті