Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Відпочинок з маленькою дитиною: поради від батьків-мандрівників

Відпочинок з маленькою дитиною: поради від батьків-мандрівників

Мандрівки приваблюють нас не лише пригодами та новими враженнями. Вони дають змогу інакше побачити навколишній світ. Особливо якщо ви подорожуєте зі своїм малюком. І, як запевняють батьки-мандрівники зі стажем, подорож з маленькою дитиною може бути не тільки приємною, а й цілком безпечною. Діти до року непогано переносять неважкі переїзди та перельоти, вони майже весь час сплять.

Тож ось основні поради батькам та їхнім майбутнім маленьким мандрівникам.

Медична консультація

Перш ніж планувати мандрівку з дитиною, відвідайте лікаря. Лише педіатр зможе точно оцінити стан здоров’я малюка й сказати, чи наразі безпечно брати його в подорож.

Збір документів

Залежно від типу подорожі, підготуйте необхідні документи. Уточніть в турагентстві, міграційній службі, або посольстві, які документи вам будуть потрібні і подбайте, щоб вони мали достатній для поїздки термін придатності. Якщо в поїздку відправляється тільки один з батьків, потрібно нотаріально завірений дозвіл на вивезення дитини.

Якщо в батьків різні прізвища, знадобиться документ, підтверджуючий родинні зв’язки (свідоцтво про шлюб чи про зміну прізвища).

Сезон та країна подорожі

Обирайте курорт із сонячним та м’яким кліматом. Дітям корисне чисте свіже повітря, особливо морське. Та уникайте місяців особливої спеки. Якщо в дитини алергія, не подорожуйте весною (під час цвітіння дерев). Також із малюками краще вибирати найбільш спокійний відпочинок, без екстремальних розваг та виснажливих переходів.

Готель

Підбираючи апартаменти, поцікавтесь умовами розміщення з дітлахами. Чи надаються послуги няні, чи є в готелі дитячий басейн, дитяча кімната, гральний майданчик, дитячі крамниці, дитсадок тощо.

Розваги в дорогу

Заздалегідь підготуйте іграшки та забави для малюка, які зможуть відволікати його в подорожі. Разом з улюбленими іграшками можна взяти і зовсім нову, щоб подарувати її вже в машині, потягу чи літаку.

Дитяча їжа

Навіть якщо ваш малюк знаходиться на грудному харчуванні, на всякий випадок візьміть у дорогу молочну суміш та скляночки з дитячим харчуванням, соками. Головне, щоб їжа була знайома дитині.

Транспорт

Незалежно від вибору транспорту (літак, машина, потяг, автобус), обладнайте дитині комфортне місце для подорожі. Також пам’ятайте, що для дітей діють спеціальні тарифи та пільги. Тож ви можете придбати квитки за зниженими цінами.

Акліматизація

Щоб ваша дитина встигла акліматизуватися та відпочити, слід їхати в подорож не менш ніж на 21 день. У перший день не ведіть малюка на море чи на екскурсії, нехай він звикне до нового місця.

Захист від сонця

Дитині не слід знаходитися на сонці в період з 11 до 16 годин. Після кожного купання змащуйте шкіру малюка сонцезахисними засобами. Візьміть одежу з легкої та натуральної тканини з довгими рукавами. Також захищайте голову дитини.

Аптечка

На всякий випадок зберіть у дорогу медичні засоби (жарознижуючі, засоби від опіків, від розладу шлунку і т.д.).

У дорозі також можуть бути корисними:

  • дорожня подушка;
  • «розумний» посуд;
  • дорожній стілець із тканини;
  • слінг чи дорожній рюкзак;
  • багатошарова білизна;
  • засоби дитячої гігієни.

Мандрівки приваблюють нас не лише пригодами та новими враженнями. Вони дають змогу інакше побачити навколишній світ. Особливо якщо ви подорожуєте зі своїм малюком. І, як запевняють батьки-мандрівники зі стажем, подор...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Аланья
Eftalia Aqua Resort
Eftalia Aqua Resort
Аланья
Eftalia Ocean
Eftalia Ocean
Схожі статті