Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Як зробити відпочинок у Туреччині з дітьми незабутнім?

Як зробити відпочинок у Туреччині з дітьми незабутнім?

Сонячні пляжі Туреччини — одне з улюблених місць відпочинку для багатьох наших співвітчизників. Там усе орієнтовано на туристів: готелі, інфраструктура, де поєднані сучасність і екзотика. Причому всі умови створені не лише для дорослих відвідувачів, але й для маленьких. Якщо ви розмірковуєте над тим, чи варто поїхати відпочивати сюди з дітьми, дамо декілька порад, як провести справді незабутню турецьку відпустку.

Спланувати все

Пам’ятаєте вираз про те, що найкращий експромт — той, який підготовлений заздалегідь? У питанні сімейного відпочинку ця теза особливо актуальна. Не покладайтеся на принцип «там розберемося». Сплануйте свій ідеальний відпочинок, як то кажуть, ще на березі.

Звичайно, багато залежить від віку дитини та загальносімейних інтересів. Так, наприклад, з підлітками вже можна буде виїхати на довгу екскурсію. Але якщо у ваших пріоритетах щоденно ніжитися на піску — то й плануйте виходячи з цього.

Приблизний перелік розваг може виглядати так:

  • відвідування цікавих місць Туреччини, історичних та архітектурних пам’яток;
  • гастротуризм — у барах, кафе та ресторанах пригостять смачними спеціалітетами;
  • насолода суто турецькими СПА-процедурами: саунами, банями тощо;
  • веселощі в парках розваг, аквапарках;
  • шопінг.

До кожного пункту підберіть інформацію за допомогою туроагента або інтернету. Створіть свій власний путівник, у якому буде лише те, що вам та вашим дітям дійсно цікаво. Порадьтеся із ними, запропонуйте варіанти — навіть сам процес планування принесе вам задоволення.

Складаймо валізи

Про необхідні речі також слід потурбуватися заздалегідь. Незабутнього відпочинку не буде, якщо ви раптом забудете щось важливе з власних або дитячих речей. Перевірте наявність необхідних документів, медичних карток для дітей, ліків, засобів гігієни та улюблених іграшок і книжок.

Напишіть на аркуші папера все необхідне за пунктами, наприклад:

  • документи;
  • одяг;
  • ліки та засоби гігієни;
  • іграшки.

Також не забудьте про фотоапарат чи камеру або перевірте наявність достатньої кількості вільного місця в пам’яті смартфона.

Що пропонує Туреччина

Обираючи тур, обов’язково вказуйте, що будете з дітьми. Так менеджер турагентства зможе порадити вам готель, розташований якнайближче до аеропорту, аби після перельоту не довелося ще півтори години їхати автобусом. Також у Туреччині існують пляжі, створені саме для дітей — із пологим спуском та чистим піском. Турагент зверне вашу увагу на такі варіанти.

Обирайте готелі, де добре представлена сімейна концепція. В таких готелях передбачені спеціальні міні-клуби, розваги для дітей та підлітків, аніматори різноманітні шоу.

Це дозволить дорослим трошки відпочити на самоті, поки малеча бавиться з іншими дітками. Туроператор Coral Travel розробив власну концепцію сімейного відпочинку з дітьми Sun Family Club, яка успішно працює в багатьох країнах, в тому числі, і в Туреччині. В цих готелях також пропонується спеціальне дитяче харчуванні. А повари вміють готувати звичні для наших дітей страви: каші та молочні супи, борщі та «мамини» котлети.

Чим старшими будуть діти, тим простіше буде з ними літати за кордон. Особливо якщо вони поділятимуть ваші інтереси. А для початку витратьте декілька днів на планування, аби потім відпочивати спокійно. Без стресів ваша відпустка у Туреччині з дітьми стане дивовижною мандрівкою.

Сонячні пляжі Туреччини — одне з улюблених місць відпочинку для багатьох наших співвітчизників. Там усе орієнтовано на туристів: готелі, інфраструктура, де поєднані сучасність і екзотика. Причому всі умови створен...

0/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Белек
Xanadu Resort
Xanadu Resort
Кемер
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Seven Seas Hotel Life (ex. Otium Hotel Life)
Сіде
Seven Seas Hotel Blue (ex. Otium Hotel Seven Seas)
Seven Seas Hotel Blue (ex. Otium Hotel Seven Seas)
Схожі статті