Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

З дитиною якого віку можна відправлятися в подорожі

З дитиною якого віку можна відправлятися в подорожі

Поява дитини — не лише безмежне щастя та радість, але й складний час для новоспечених батьків. Регулярні недосипання, навантаження, переживання та нові емоції швидко виснажують. Вже через кілька місяців (а у когось і відразу) виникає бажання відправитися на довгоочікуваний відпочинок. Зрозуміло, що маленьку дитину не можна залишати на бабусь та дідусів, і тут виникають запитання: чи можна подорожувати з малюками і з якого віку безпечний переліт? Відповімо: подорожувати з малям можна, починаючи з трьох місяців. Здивовані? Готові вас запевнити, що з немовлям відпочинок набагато простіший, ніж із дитиною, якій виповнився рік і більше.

Мінімум речей

Вік дитини від трьох до семи місяців — найкомфортніший час для спільних подорожей. Поміркуйте самі: у цьому віці дитя ще не вміє ходити та повзати, не потребує багато уваги та іграшок, не вміє вередувати, не перебирає харчами. Все, що потрібно для немовляти, — це спокійний сон, їжа та наявність поряд батьків. Дітки в цей період багато сплять, тож більшу частину дороги проводять уві сні. А якщо немовля ще перебуває на грудному годуванні, не потрібно думати про запас їжі під час відпочинку.

Безпечний переліт

Сучасні батьки звикають літати з малюками на відпочинок, проте ще досі від бабусь, знайомих та сусідів можна почути вигуки: «Ой-ой, не можна! Навіщо дитину так мучити? Це ж небезпечно!» Насправді в діях батьків немає нічого злочинного: діти чудово переносять переліт та легко адаптуються в новому кліматі. Немовляти позбавлені синдрому закачування, тож більшу частину перельоту комфортно сплять.

Вибір країни

Для першого перельоту краще обирати близькі країни без різких змін клімату. Це дозволить уникнути непередбачуваних ситуацій та переживання батьків. Бажано, аби перший переліт тривав не більше трьох годин. При грудному вигодовуванні не варто відвідувати екзотичні країни з різкою зміною продуктів харчування та кухні. Пам’ятайте, що це може спричинити алергічні реакції в немовлят, а також відмову від молока. На першому місці у списку найпопулярніших країн для відпочинку з малюками — Туреччина, далі йдуть Болгарія, Хорватія, Греція.

Корисні поради

  • Головне під час поїздки — комфорт та безпека дитини. Заздалегідь продумайте маршрут, сплануйте трансфер та дорогу таким чином, аби менше було пересадок. Не економте на комфорті.
  • Обирайте сімейні курорти та готелі, де пропонують усі умови для перебування з дітьми: дитяче меню, дитяче ліжечко, наявність спокійної зони відпочинку, оренда візочка. Радимо обирати сервіс «все включно».
  • Правила відпочинку. Не забувайте, що малюки вразливі до надмірного сонця, їх не можна перегрівати та переохолоджувати. Під рукою завжди потрібно мати аптечку й телефон педіатра.
  • Необхідний запас речей. Зробіть невеличкий запас підгузків, аби не шукати в перші дні перебування на курорті найближчі магазини. Якщо дитина на штучному годуванні, потрібно взяти з собою звичні сухі суміші.

Не варто боятися відпочинку з дітьми. Так, про нічні дискотеки та довготривалі екскурсії поки доведеться забути, але миті, проведені в новій країні з дитиною, будуть незабутніми. Не обмежуйте себе в задоволенні поплескатися з малюком у теплій водичці чи прогулятися з візочком під пальмами.

Поява дитини — не лише безмежне щастя та радість, але й складний час для новоспечених батьків. Регулярні недосипання, навантаження, переживання та нові емоції швидко виснажують. Вже через кілька місяців (а у когось ...

5/ 5stars
Coral Travel рекомендує
Кемер
Champion Holiday Village
Champion Holiday Village
Кемер
Ulusoy Kemer Holiday Club
Ulusoy Kemer Holiday Club
Схожі статті