Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Клуб «Пустотливі Сонечки» 4-7 і 7-12 років

SUN FAMILY CLUB

Цього літа наш білченя Санні і всі юні гості готелів Sun Family Club знову відправляються в подорож, адже річка Часу не стоїть на місці, а несе свої води вздовж гірської гряди Історії!

Історія - знання про предметах, місце яких визначено в просторі і часі, а програми «Подорож білченям Санні по горах Історії» (Туреччина) та «Подорож білченям Санні по річці Часу» (Єгипет) - унікальна можливість в ігровій формі познайомитися з різними предметами, науками, мистецтвами і часом.

«Подорож білченям Санні по горах Історії» (Туреччина)

SUN FAMILY CLUB

«Подорож білченям Санні по річці Часу» (Єгипет)

SUN FAMILY CLUB

Нові авторські програми – сезон 2021

 

SUN FAMILY CLUB
Веселий етикет NEW
Один з девізів концепції ідеального сімейного відпочинку - «Розважаючи-розвиваємо!», І в 2021 році ми раді представити вам нову авторську програму - «Веселий етикет».
У легкій і ненав'язливій формі юні гості від 4-х до 12-ти років знайомляться зі столовим етикетом і культурою поведінки за столом, освоюють основні норми мовного етикету і етикету одягу за призначенням, а також отримують веселі уроки хороших манер. У програмі органічно поєднуються пізнавальні та ігрові моменти, а вся інформація розвиваючого характеру, за традиціями конце
SUN FAMILY CLUB
В гостях у Феї Здоров'я
У концепцію розвиваючого сімейного відпочинку в новому сезоні включений окремий цикл пізнавальних заходів за програмою «В гостях у Феї Здоров'я».
В ігровій формі на казковій йогі діти дізнаються і вчаться дотримуватися «Правил Здоров'я Sun Family Club»!
SUN FAMILY CLUB
Правопівкульне малювання
Ми творчо переосмислили підхід до цього виду дитячого малювання.
Для дітей адже найголовніше правило - немає ніяких правил!
Під правопівкульним малюванням мається на увазі відсутність чіткої схеми створення малюнку і тому добре розвиває у дітей творчу уяву.
Структура наших занять побудована на сюжетних історіях і в кожному занятті є обов'язкова гра на розвиток сприйняття кольору.
SUN FAMILY CLUB
Чарівний світ шахів
Девіз нашої концепції: «Розважаючи - розвиваємо!», Тому ми і розробили програму, спрямовану на знайомство дітей з основами шахових стратегій.
Подорожі в Чарівний світ Шахів проходять в ігровій формі, із застосуванням мультимедійних технологій (презентацій, відеозаписів), творчих завдань і практичної гри в шахи.
SUN FAMILY CLUB
English Dance
На нашу думку, для розвитку дітей всі ігрові методи хороші! Тому ми використовували метод TPR для знайомства дітей з англійською мовою. Метод Total Physical Response має на увазі повне фізичне реагування.
У дітей, за допомогою рухів і жестів, легко відбувається запам'ятовування нових слів і фраз. Ми розробили цілу серію танцювальних занять, які допомагають вивчати англійську мову за допомогою відео пісень.

 

ЧОМУ ВИГІДНО ПОДОРОЖУВАТИ З CORAL TRAVEL
coralfamily
БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
Міжнародний туроператор Coral Travel накопичив безцінний досвід роботи у сфері виїзного та внутрішнього туризму
coralfamily
28 КРАЇН – 47 НАПРЯМКІВ
Ми пропонуємо найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу по більш, ніж 47 напрямках
coralfamily
БІЛЬШЕ 290 АГЕНТСТВ 80 МІСТ УКРАЇНИ
Для поліпшення якості обслуговування клієнтів компанія розвиває власні мережі роздрібних продажів
coralfamily
ТУРОПЕРАТОР РОКУ

Лауреат престижної премії Вибір року в номінації «Туроператор року»