Sun Family Club
вул. Бульварно-Кудрявска, 24, Киев.
Телефон: 0-800-30-29-29
укр
Русский English
меню

Sun Family Club. Разом на відстані

Ми раді знову представити вашій увазі унікальну концепцію сімейного відпочинку Sun Family Club! Ось уже 11 років концепція продовжує радувати сім'ї з дітьми новими цікавими програмами розвиваючого відпочинку - тепер і в дистанційному форматі!

Ми знаємо, що зараз існує два типи батьків: ті, кому дуже потрібно попрацювати віддалено, і ті, хто може приділити весь свій час дітям, але шукає нові ідеї для ігор і розваг.

Підібравши найцікавіші заходи нашої програми, ми представляємо їх в нашому відеопроекті! Тепер ви зможете спокійно попрацювати, поки ваші діти подорожують по «Річці часу» разом з Sun Family Club, або приєднатися до подорожі.

Наші педагоги разом зі своїми дітьми підготували для вас кумедні відео з цікавими розвагами та іграми.
Адже навіть дистанційно разом з Sun Family Club не нудно, а весело, цікаво і корисно!

ПОДОРОЖ ПЕРША
Динозаври повертаються

Динозаври повертаються разом з Coral Sun Family Club!
Як намалювати доісторичний пейзаж, зробити "шапку динозавра" і побудувати Місто Чарівних Шахів? Всі відповіді шукайте в нашій першій подорожі!

ПОДОРОЖ ДРУГА
Час печерних людей. Рух

Друга подорож Coral Sun Family Club - відкриваємо таємниці печерних людей!
Як розвинути в собі первісне почуття ритму, отримати заряд природної енергії і просто весело і з користю порухатися? Дивіться відповіді в першій частині - «РУХ».

Час печерних людей. Творчість

Як без допомоги пензлика створити шедевр в техніці «наскальний живопис», як зробити гарну зброю для полювання і як намалювати первісний пейзаж? Про це ви дізнаєтесь у другій частині - «ТВОРЧІСТЬ».

Час печерних людей. Розвиток

Як зробити «лавову лампу» і відшукати втікача мамонта в окремо взятій квартирі, ми розповімо в третій частині - «РОЗВИТОК».

У наших спільних пригоди ви не знайдете дистанційних уроків, прямо запропонованих знань або контрольних робіт. Ми просто розважає дітей, і в цьому бачимо їх розвиток. «Розважаючи - розвиваємо!» - так кажуть професіонали Coral Sun Family Club, вирушаючи в чергову подорож по Річці Часу разом з вами, поки - на відстані!

ПОДОРОЖ ТРЕТЯ
Стародавні часи. Рух

Третя подорож Coral Sun Family Club - дізнаємося секрети давніх цивілізацій!
Як вітати сонце в стилі майя? Як зміцнити здоров'я за допомогою асан і легенд? Як розвинути навички рухатися під музику? Знаходимо відповіді за допомогою педагогів Sun Family Club з Мексики і України і їхніх дітей в першій частині відео - «РУХ».

Стародавні часи. Творчість

Як змоделювати справжню маску майя? Як почути звук свистка ацтеків і не злякатися? Як намалювати стародавні піраміди в техніці загадкового правопівкульного малювання? Чому можна з'їсти шумерскую палетку? На ці та інші питання ви знайдете відповіді у другій частині - «ТВОРЧІСТЬ».

Стародавні часи. Розвиток

Як кішка приручила людину? Що таке театр «Жива казка»? Чому були такі важливі навички практичного землеробства у древніх цивілізацій? Педагоги Sun Family Club з Туреччини разом зі своїми дітьми розкажуть про це в третій частині - «РОЗВИТОК».

ЧОМУ ВИГІДНО ПОДОРОЖУВАТИ З CORAL TRAVEL
coralfamily
БІЛЬШЕ 20 РОКІВ НА РИНКУ
Міжнародний туроператор Coral Travel накопичив безцінний досвід роботи у сфері виїзного та внутрішнього туризму
coralfamily
28 КРАЇН – 47 НАПРЯМКІВ
Ми пропонуємо найкращі курорти та готелі в 28 країнах світу по більш, ніж 47 напрямках
coralfamily
БІЛЬШЕ 290 АГЕНТСТВ 80 МІСТ УКРАЇНИ
Для поліпшення якості обслуговування клієнтів компанія розвиває власні мережі роздрібних продажів
coralfamily
ТУРОПЕРАТОР РОКУ

Лауреат престижної премії Вибір року в номінації «Туроператор року»